marwen

tekst  o nas fot 1

Firma MARWEN szczyci się wieloletnią tradycją. Od początku naszego istnienia stawialiśmy na rozwój oraz jakość oferowanych produktów. Przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie, poszerzaliśmy nasz asortyment i wyposażaliśmy zakład w najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki specjalistycznym urządzeniom, jakie posiadamy i cykliczności dostaw surowca nasz zakład jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i życzeniom klienta.

Przez wiele lat na polskim rynku obecność kamienia stawała się coraz bardziej powszechna. Marmury i granity wykorzystuje się już nie tylko przy odnawianiu zabytkowych obiektów, ale także w wyposażeniu współczesnych wnętrz. Wykonuje się z nich wiele użytecznych przedmiotów do mieszkań i obiektów użyteczności publicznej. Szczególnie efektownie prezentują się klatki schodowe, niezwykle dekoracyjne i funkcjonalne są parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, ławy, stoły, kwietniki, regały i stoliki. W swojej bogatej ofercie posiadamy również obudowy kominkowe zarówno w stylu nowoczesnym o futurystycznych kształtach, jak i w stylu klasycznym, bo klasyki nie tworzy upływ czasu lecz jej nieprzemijające piękno.  Architekci i projektanci wnętrz lansują kamień we wszystkich swoich projektach, a klienci indywidualni coraz częściej dostrzegają piękno i estetykę kamienia.

Służymy pomocą w zakresie projektowania, doradztwa i montażu. Dysponujemy asortymentem złożonym z ponad 180 rodzajów kamienia importowanego z najlepszych światowych kombinatów zajmujących się wydobyciem i przerobem kamienia naturalnego. Nasze materiały pochodzą m.in. z takich państw jak: Włochy, Grecja, Portugalia, Hiszpania, Brazylia, Indie, RPA, Chorwacja, Turcja, Szwecja, Iran.

Oferujemy pełną gamę wyrobów z kamienia naturalnego – marmuru i granitu oraz konglomeratów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową surowców w postaci płyt granitowych, marmurowych i konglomeratów grubości 2 i 3 cm. o różnych wymiarach i kolorystyce.

Posiadamy własny nowoczesny transport. Oferujemy krótkie terminy realizacji.

Proponujemy również kompleksowy zakres usług związanych z montażem.