Marwen

Firma MARWEN G. W. z siedzibą w Andrespolu nieopodal Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych kamieni naturalnych i konglomeratów od sprawdzonych producentów, importowanych z takich krajów, jak Włochy, Portugalia, Hiszpania, Chiny, Indie, Brazylia, Grecja, Chorwacja i Szwecja oraz wiele innych. Proponujemy wybór ponad 180 rodzajów surowców, takich jak marmur, granit, aglomarmury, kwarcogranity, onyx, trawertyn oraz spieki kwarcowe.

Ponadto świadczymy profesjonalne usługi w zakresie obróbki kamienia naturalnego zgodnie z wizją przedstawioną przez Klienta oraz jego późniejszego montażu do powierzchni budynków. Dzięki zespołowi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem branży i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, oferowane usługi wykonujemy na wysokim poziomie.

Nasza oferta wyrobów z kamienia i konglomeratów obejmuje między innymi blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki i elewacje budynków, płytki kamienne, schody marmurowe, parapety granitowe oraz obiekty sakralne i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty surowców i usług. W celu złożenia zapytania ofertowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści służą fachową poradą oraz pomocą przy doborze surowca i zaprojektowaniu wybranego elementu.

MARWEN G.W.
ul. Grota Roweckiego 6
95-020 Andrespol
woj. łódzkie
biuro@marwen.com.pl
dzialhandlowy@marwen.com.pl
NIP: 7281323737
REGON: 473106539
 

Godziny otwarcia:
pon – pt: 09:00 – 17:00
sobota: 08:00 – 14:00

www.marwen.com.pl
NASZ FACEBOOK
tel. (+48 42) 213 22 79
tel. 783-800-812

* pole wymagane

Akceptowane typy plików: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Maksymalny rozmiar pliku: 5mb.