Alternative content

Schody kamienne - marmurowe, granitowe

Schody z kamienia naturalnego doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz budynków. Najlepszym dowodem na to są nasze realizacje. Marwen tworzy schody kamienne od lat, troszcząc się przy tym nawet o najmniejszy detal. Efektem są dopracowane w każdym szczególe stopnie i schody, które posłużą Państwu niezawodnie przez wiele lat.

Schody z kamienia, które zachwycają

Doskonale znamy się na obróbce kamienia naturalnego, a w naszej pracy łączymy tradycyjne techniki z innowacyjnym sprzętem. Stosowane metody produkcji w połączeniu z kreatywnością projektantów pozwalają na realizacje, które niejednokrotnie wychodzą ponad oczekiwania Klientów. Wykonujemy zarówno schody granitowe, jak i schody marmurowe oraz z innych materiałów – zawsze ściśle dopasowując je do oczekiwań Klientów. Bez względu na to, o jakim kolorze schodów, ich wykończeniu czy kształcie marzycie Państwo – my zrealizujemy Waszą wizję, pozytywnie zaskakując efektem finalnym. 

Kamienne schody produkujemy i montujemy m.in. w: domach prywatnych, biurowcach, instytucjach publicznych, hotelach, centrach medycznych. Zapraszamy do współpracy bez względu na to, czy schody mają stanąć z ogromnym hallu, jak i gdy do dyspozycji jest tylko wąska klatka schodowa. W każdym przypadku zadbamy o to, by ostateczny efekt naszej pracy spełnił oczekiwania w stu procentach. By uzyskać więcej szczegółów oraz konkretną ofertę cenową – prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Informacji udzielamy m.in. drogą mailową i telefoniczną.

  • Zamówienia
  • Zapytania
  • Obmiaru
  • Zaprojektuj swoją kuchnię

 MARWEN G.W.

 ul. Grota Roweckiego 6
 95-020 Andrespol
 

 info@marwen.com.pl
 dzialhandlowy@marwen.com.pl
 www.marwen.com.pl

 tel. (+48 42) 213 22 79
 tel. (+48 42) 213 49 59
 fax: (+48 42) 213 49 60

 Godziny otwarcia:
 pon - pt: 09:00 - 17:00
 sobota: 08:00 - 14:00

designed by E-ssence Interactiv